سرور های HP ML Series

سرور های HP ML Series مناسب برای شرکت ها و دفاتر کوچک بدون نیاز به رک و با اشغال فضای کم اطمینان لازم رو برای شما ایجاد خواهد کرد.

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
سرور HP ML10 G9

HPE

آیا شما به دنبال راهکاری بر پایه سروری می گردید که عملکرد و قابل اطمینان باشد تا از اطلاعات شما حفاظت کند؟ سرور HPE ProLiant ML10 Gen9 کارایی خوبی را حد یک سرور، ولی در یک اندازه کوچک و فشرده به شما عرضه می کند تا در منزل و یا تجارت کوچکتان از آن بهره مند شوید. این سرور مقرون به صرفه بوده و می توانی..

سرور HP ML10 v2

HPE

آیا به دنبال یک سرور هستیدکه هم مقرون به صرفه باشد و هم بتواند نیازهای تجارت کوچک شما را تحت پوشش قرار دهد؟سرور HPE ProLiant ML10 v2 Server یک سرور ایستاده single-socket 4یونیتی است که می تواند برای یک شبکه و کسب و کار کوچک بهترین کارکرد را داشته باشد. این سرور ویژگی های مهم یک سرور خوب را داراست و ..

سرور HP ML110 G10

HPE

آیا شما به دنبال یک سرور ایستاده با مشخصات میان رده برای تجارت های کوچک و متوسط هستید؟ سرور HPE ProLiant ML110 Gen10 Server یک سرور ایستاده (tower) با عملکرد، ارتقا پذیری و رشد مقرون به صرفه است. این سرور مناسب تجارت های میان رده و کوچک بوده و به محاسبات شما کمک میکند. سرور HPE ML110 Gen10 یک سرور ت..

سرور HP ML110 G9

HPE

آیا به دنبال یک سرور بهینه شده و قابل ارتقا هستید که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد؟ سرور HPE ProLiant ML110 Gen9 بصورت ایستاده، کوچک و با عملکرد بسیار عالی، قابل ارتقا و مقرون به صرفه است که می تواند مناسب تجارت های کوچک و متوسط باشد. سرور HPE ProLiant ML110 Gen9 از یک پردازنده بهره می برد که می..

سرور HP ML150 G9

HPE

آیا به دنبال یک سرور ایستاده با پیکربندی های خاصی هستید که مناسب تجارت کوچک و یا متوسط شما باشد؟ سرور  HPE ProLiant ML150 Gen9 یک سرور ایستاده است که عمق شاسی 24 اینچی دارد و مناسب تجارت شما خواهد بود که قصد دارید هزینه کمی را شامل شود. با داشتن dual processor sockets کارایی زیادی را به همراه&n..

سرور HP ML30 G9

HPE

آیا شعبات شرکت شما نیاز به یک سرور دارند که موارد ضروری، تغییرات و نیازهای شما را در آن شعبه ها اعمال کند و کارمندان شما بتوانند از آنها استفاده کنند؟سرور HPE ProLiant ML30 Gen9 جزو سرورهای مقرون به صرفه ای بشمار می رود که بصورت ایستاده طراحی شده است و ویژگی های با ارزشی برای افزایش کارایی و ارتقا پ..

سرور HP ML350 G10

HPE

آیا شما برای کسب و کار خود و دفاتر ریموت به یک سرور پر سرعت نیاز دارید؟ سرور HPE ProLiant ML350 Gen10 سروری ایستاده و ایمنی را به شما می دهد که عملکرد، ارتقاپذیری و قابل اعتماد بودن را در اخیتار شما قرار می دهد تا تجارت میان رده و کوچک خود را مدیریت کنید. سرور HPE ProLiant ML350 Gen10 با بهره مندی ا..

سرور HP ML350 G9

HPE

آیا شما قصد دارید با بودجه محدود و هزینه کم، بهره وری تجارت خود را افزایش داده و عملکرد آن را بهبود ببخشید، در حالی که امنیت نیز برای شما اهمیت دارد؟سرور HPE ProLiant ML350 Gen9 سروری ایستاده و ایمنی را به شما می دهد که عملکرد، ارتقاپذیری و قابل اعتماد بودن را در اختیار شما قرار می دهد تا تجارت میان..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)